Ревіталізація промислового обладнання від XADO

Продукція із загадковою назвою "ревіталізант ХАДО" вперше з'явилася на полицях магазинів у грудні 1999 року. Сьогодні ревіталізанти добре відомі в усьому світі, технологія ревіталізації заслужила повсюдне визнання, її опис внесено в підручники з трибології. Якісні та ефективні продукти, що містять ревіталізант, можна зустріти на полицях магазинів у багатьох країнах.

Сьогодні ми хочемо розповісти, чому ревіталізанти цікаві та корисні промисловим підприємствам.

Але на початку кілька слів про технологію омолодження машин і механізмів (ревіталізацію) і про компанію ХАДО, яка цю технологію винайшла і впроваджує.

    Міжнародна група хімічних компаній ХАДО розпочала свою історію в 1991 році. На сьогодні вона має у своєму розпорядженні власну науково-дослідну базу, високотехнологічне виробництво з новітнім обладнанням, розвинену маркетингову структуру і мережу регіональних представництв. Підприємство випускає понад 800 найменувань продукції: це оливи, мастила, автохімія, технологічні рідини, побутова хімія тощо.

Але головна особливість продукції ХАДО, яка зробила її ім'я відомим у всьому світі - те, що вона містить ревіталізант. Це унікальна речовина, здатна не тільки продовжити життя будь-якого механізму, а й значно поліпшити його експлуатаційні характеристики.

Наочно. 4 історії зі щасливим кінцем:

  1. На ВАТ "Томаковський завод керамзитового гравію" в місті Марганці було оброблено 2 редуктори приводу головної чаші для змішування композитів. Знос зубів зубчастих передач становив понад 80%! Після обробки зафіксовано збільшення товщини зубів на 0,1-0,35 мм, зниження споживаної електричної потужності на 20%. За рахунок економії електроенергії обробка повністю окупилася за 4,5 місяця.
  2. "Укрзалізниця" - постійний партнер компанії ХАДО. Наприклад, у депо "Дніпропетровськ", Придніпровської залізниці після капітального ремонту 2019 року було повністю оброблено 2 тепловози ЧМЕ-3: дизельні двигуни, повітряні компресори, підшипники електиричних машин, ходова частина (тягові редуктори, буксові вузли). Проведені у квітні 2021 року заміри показали, що робочі параметри відповідають даним, зафіксованим відразу після капітального ремонту. Таким чином, ресурс тепловозів збільшено в 2 рази!
  3. Історії співпраці ХАДО та ЗАТ "Харківський дріжджовий завод" понад 12 років. Першими піддалися ревіталізації 3 ротаційні компресори, які працюють цілодобово, забезпечуючи повітрям усе підприємство. Результати повністю влаштували заводчан, і після обробки було вирішено перейти з оливи Shell на оливу XADO Atomic Oil, яка містить атомарний ревіталізант і підтримує відновлені поверхні тертя в ідеальному стані. Тож коли 2021 року було придбано четвертий компресор, з обробкою вирішили не зволікати, тим паче, що лише після 70 годин роботи нового агрегату в олії було помічено стружку. Адже ефективнішого, ніж ревіталізація, способу захисту нового обладнання не існує! На Харківському дріжджовому заводі ревіталізанту довіряють найсерйозніше обладнання, наприклад складні чеські дифузори з гідромеханічним приводом. Черв'ячне колесо в редукторі дифузора з кольорового металу, бронзове. Ревіталізант не тільки зупинив знос черв'ячної пари, а й збільшив ресурс масла в дифузорі.
  4. ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". З цим провідним світовим металовиробником ХАДО співпрацює вже 15 років. За висновками заводських фахівців, кожна вкладена в ревіталізацію гривня дає 2 гривні прибутку. Документи говорять самі за себе: наприклад, обробка такої потужної та енергоємної турбокомпресорної машини, як К-500 (з двигуном 3000 кВт), дає змогу заощадити до 6% електроенергії! Загалом на підприємстві таких агрегатів під захистом ХАДО сьогодні 14. Оброблено й автопарк підприємства, особливо хочеться виділити кар'єрні 40-тонні БілАЗи/ Фахівці Департаменту промислового впровадження XADO Chemical Group розроблять для вашого підприємства Програму ревіталізації обладнання з урахуванням його конструктивних і технологічних особливостей, проведуть обробку та виміри, навчать персонал, запропонують зручну форму оплати, зокрема й за рахунок зекономлених коштів. Ми відкриті до співпраці і своє основне завдання бачимо в тому, щоб донести до кожного потенційного споживача: є нова технологія, яка на порядок збільшує можливості техніки. Наука дала нам у руки новий і абсолютно унікальний інструмент - ревіталізант ХАДО.

Коментарі