Національна поліція України разом із XADO

    Режим експлуатації патрульних поліцейських машин можна без натяжки назвати екстремальним. Велике навантаження на двигун і трансмісію, їзда в режимі старт-стоп, екстрені прискорення і гальмування негативно позначаються на стані автомобілів. Тому вони потребують надійного захисту, який може гарантувати перевірена часом технологія ХАДО.

    На фірмову СТО ХАДО в Харкові для проходження планового ТО приїхало п'ять поліцейських автомобілів: чотири дизельних Рено Дастер кожен із пробігом за 20 тисяч кілометрів і бензинова Хюндай Соната, у якої на лічильнику вже понад 120 тисяч.

    "Ці машини працюють по 24 години на день, 4 водії щодня по 12 годин охороняють закон, охороняють нас із вами. І тому ми вирішили допомогти їм. Допомогти їм нашими випробуваними засобами, за допомогою яких команда ХАДО Моторспорт стала чемпіоном України з ралі" - заявив директор ралійної команди "ХАДО Моторспорт" Олексій Бесєдін.

    Особливих зауважень у майстрів СТО до машин не виникло - пробіг не той. Для початку всій п'ятірці було наказано замінити мастило. У Дастерів за регламентом ця процедура раз на 30 тисяч, але з огляду на особливості експлуатації, вирішили провести її раніше.

    Ну і в двигун Сонати залили свіжої хадовської оливи з ревіталізантом.

    Щоб ще більше захистити агрегати від зносу, наші фахівці обробили двигуни та КПП ревіталізантами ХАДО з кондиціонером металу.

    На сьогоднішній день це передова технологія в галузі ревіталізації автомобілів.

    Наостанок Олексій Бесєдін висловив тверду впевненість у тому, що оброблені ревіталізантами поліцейські машини стали надійнішими і прослужать довше. Тим самим допоможуть поліцейським впевнено нести службу на благо харків'ян.

Фотографії
Коментарі